x

Tarihimiz

Şirket Genel Bakışı:

Yönetim ekibimiz sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Bugün, şirketimiz, CCTV dijital video kayıt cihazları, kameralar ve malzemelerini, Türkiye ‘nin dört bir yanındaki kritik konumlara dağıtıyor.

Güvenlik ürünlerimiz uykusuzdur, saatlerce çalışarak değerli özelliklerinizi ve yaşam biçiminizi korur. Günlük yaşamda CCTV (Kapalı Devre Televizyonu) ekipmanlarının kullanımı dünya çapında bir trend haline gelmiştir. CCTV (Kapalı Devre Televizyonu) ekipmanları, mülkünüzü güvence altına alacak, insanları ve trafiği izleyecek ve suçları etkili bir şekilde azaltacak bir gözetim sisteminde önemli bir rol oynuyor. CCTV (Kapalı Devre Televizyonu) butikten enerji istasyonunun ana kapısına, servis istasyonuna, AVM mağazasından futboldaki topraklara kadar her tarafımızda. CCTV ‘nin değeri birçok organizasyonda yardımlarıyla öne çıkmaktadır:

● Personel verimliliğini artırın

● Olayların kaydını sağlayın

● Nicel onay

● Gelişmiş görme

● Görünürlük ve çevreye duyarlı seçenekler.

Şirketimiz, normal kutu kamera, IR gündüz / gece kamera ve benzeri her ortamda karşılaşabileceğiniz komple bir kamera ürünleri serisi sunmaktadır. Güvenlik kameralarımız yüksek kaliteli, kurulumu kolay ve mülkünüzü ve yaşamınızı korumak için güvenilir bir araç sunar. Aynı zamanda Real Time DVR (Dijital Video Kaydedici), en son güvenlik teknolojisini, çevrenizin güvenliğini büyük ölçüde geliştiren yenilikçi tasarımla birleştirir. MPEG-4 sıkıştırma size gerçek zamanlı kayıt ve oynatma olanağı verir. Güçlü ağ yeteneği size sınırsız kontrol imkanı sunar. Cep telefonuna GPRS ile bağlandığında, DVR’nıza kablosuz olarak uzaktan erişebilirsiniz. DVR’niz (Dijital Video Kaydedici) sadece normal bir güvenlik aygıtı değildir; aynı zamanda değerli eşyalarınızı her zaman ve her yerde koruyacak olan Ev / İş Cihazınız olmalıdır. Web sitemizde gördüğünüz tüm güvenlik kameraları ve diğer gözetleme ekipmanı ve ürünleri için ithalatçı distribütörüz.

Bu, en iyi fiyatlamayı ve olağanüstü düzeyde müşteri hizmetleri sunmamızı sağlar. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını ana hedefimiz olarak tutmamızı sağlar. Güvenlik kameralarımız ve gözetim ekipmanlarımız imalat hatalarına karşı 2 yıllık garantimiz altında bulunmaktadır.

Misyonumuz

Şirketimiz, her müşteriye en yüksek standartta müşteri hizmetleri ve memnuniyeti sunmayı taahhüt eder. Ürünlerimizi test ettik ve ürünlerimizi güvenlik kamerası sistemleri endüstrisinde bulunan çok sayıda ince üreticinin ürünlerine karşı kullandık. Bütçemiz uygunken ürünlerimiz en iyi tatmin edici ve güvenilir kaliteyi garantiler.

Vizyonumuz

►Pazarında lider ve en dinamik CCTV güvenlik çözümleri şirketi olmak, her yerde insanlar için daha güvenli ve güvenli bir yaşam için vazgeçilmez çözümler sunmak.
►Teknik mükemmellik ile müşterilerin ihtiyaçlarını ve müşterilerimizin faaliyet gösterdiği çevreyi üstün bir anlayışla birleştirmek.
►Müşterilerimize hedeflerini gerçekleştirmek için; kaliteli bir ürün, üstün hizmet ve çözümler sunmak adına ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek.

 

Merhaba